GS88118CD-300
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M |
| Rohs | N |
| نوع | Pipeline/Flow Through |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS88118CD |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SyncBurst |
| زمان دسترسی | 5 ns |
| اندازه حافظه | 9 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| سازمان | 512 k x 18 |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 150 mA, 205 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.3 V |
| مقدار کارخانه بسته | 36 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 300 MHz |