TR/0603FA750-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | TR/0603FA750-R |
| توضیحات: | FUSE BRD MNT 750MA 32VAC/DC 0603 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | CHIP™ 0603FA |
| مصوبات | CSA, UL |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 0.009 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | 0603 (1608 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.063" L x 0.032" W x 0.019" H (1.60mm x 0.81mm x 0.48mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.45 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-AC | 32V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 32V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 750mA |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 5000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.36 | $0.35 | $0.35 |
حداقل: 1