TR/3216FF1.25-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fuses |
| برگه داده ها: | TR/3216FF1.25-R |
| توضیحات: | FUSE BOARD MNT 1.25A 32VAC 63VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fuses |
| رنگ | - |
| سری | Chip 3216FF |
| مصوبات | CSA, UL |
| نوع فیوز | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ذوب من ² t | 0.046 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان پاسخ | Fast Blow |
| بسته بندی/مورد | 1206 (3216 Metric) |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.89mm) |
| مقاومت DC سرد | 0.17 Ohms |
| ولتاژ امتیاز-AC | 32V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 63V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.25A |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ظرفیت شکستن @ ولتاژ امتیاز | 50A |
در انبار 3000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.35 | $0.34 | $0.34 |
حداقل: 1