KR-5R5V474-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| توضیحات: | CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | PowerStor KR |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | -20%, +80% |
| خازن | 470mF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial, Can - Vertical |
| ولتاژ-دارای | 5.5V |
| طول عمر @ دما. | 1000 Hrs @ 70°C |
| اندازه/ابعاد | 0.453" Dia (11.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.492" (12.50mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 50Ohm @ 1kHz |