HB1325-2R5156-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Electric Double Layer Capacitors (EDLC), Supercapacitors |
| توضیحات: | CAP 15F -10% +30% 2.5V T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | PowerStor HB |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | -10%, +30% |
| خازن | 15F |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Can |
| ولتاژ-دارای | 2.5V |
| طول عمر @ دما. | 1000 Hrs @ 70°C |
| اندازه/ابعاد | 0.531" Dia (13.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.118" (28.40mm) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 50mOhm @ 100Hz |