HC2LP-R47-R
| سازندگان: | Eaton-Electronics Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | HC2LP-R47-R |
| توضیحات: | FIXED IND 470NH 52.9A 0.6 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Eaton-Electronics Division |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | HC2LP |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 470nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 0.6mOhm Max |
| اشباع جریان | 63.75A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 52.9A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.440" (11.18mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 300kHz |
در انبار 130 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.73 | $5.62 | $5.50 |
حداقل: 1