PE-52649NL
| سازندگان: | Pulse Electronics Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | PE-52649NL |
| توضیحات: | FIXED IND 680UH 850MA 1.5 OHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Pulse Electronics Power |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Toroidal |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tube |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 680µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical - Corner Terminals |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.710" L x 0.510" W (18.03mm x 12.95mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 1.5Ohm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 850mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.710" (18.03mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 130°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 20kHz |
در انبار 105 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.42 | $3.35 | $3.28 |
حداقل: 1