MWLT40-1000
| سازندگان: | EOS Power |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | MWLT40-1000 |
| توضیحات: | MEDICAL 2X4 40W AC/DC 5V MOLEX |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | EOS Power |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Open Frame |
| سری | MWLT40 (40W) |
| ویژگی | Adjustable Output, Universal Input |
| مصوبات | CE, cUL, Nemko, UL |
| بهره وری | 85% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Medical |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 41W |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 4.00" L x 2.00" W x 1.12" H (101.6mm x 50.8mm x 28.5mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 5.1V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 5.7kV |
| حداقل بار مورد نیاز | No |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 8A |
در انبار 32 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.73 | $18.36 | $17.99 |
حداقل: 1