PSK-S15C-15-T
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | PSK-S15C-15-T |
| توضیحات: | AC-DC, 15 W, 15 VDC, SINGLE OUTP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Enclosed |
| سری | PSK-S15C (15W) |
| ویژگی | Universal Input |
| مصوبات | CE, cURus |
| بهره وری | 81% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 15W |
| ولتاژ ورودی | 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC |
| اندازه/ابعاد | 2.99" L x 1.24" W x 1.27" H (76.0mm x 31.5mm x 32.3mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 15V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 4kV |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1A |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.24 | $17.88 | $17.52 |
حداقل: 1