SC004221
| سازندگان: | E Ink Corporation |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | SC004221 |
| توضیحات: | DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | E Ink Corporation |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | E Ink |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | Without Backlight |
| رابط | - |
| رنگ متن | Black |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Reflective |
| نوع نمایش | E-INK Segmented Display |
| منطقه مشاهده | 10.25mm L x 21.07mm W |
| اندازه نویسه | - |
| فرمت نمایش | 3 x 1 |
| رنگ پس زمینه | White |
| شکلبندی نویسه | - |
| ولتاژ-تامین | 5V ~ 15V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 24.25mm x 26.07mm x 0.59mm |
| تعداد نویسه ها | 3 |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 144 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.82 | $7.66 | $7.51 |
حداقل: 1