VI-607-DP-RC-S
| سازندگان: | Varitronix |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | VI-607-DP-RC-S |
| توضیحات: | LCD 6 DIGIT .7" REFL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Varitronix |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | VI-607 |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | - |
| رابط | - |
| رنگ متن | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Reflective |
| نوع نمایش | TN - Twisted Nematic |
| منطقه مشاهده | 88.65mm L x 25.40mm W |
| اندازه نویسه | 17.78mm H x 12.70mm W |
| فرمت نمایش | 6 x 1 |
| رنگ پس زمینه | - |
| شکلبندی نویسه | 7-Segment |
| ولتاژ-تامین | 3V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 93.85mm x 38.10mm x 2.80mm |
| تعداد نویسه ها | 6 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C |
در انبار 3390 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.55 | $17.20 | $16.86 |
حداقل: 1