PI3B32X384BEX
| سازندگان: | Diodes Incorporated |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | PI3B32X384BEX |
| توضیحات: | IC 20-BIT BUS SW 2-PORT 48-BQSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Diodes Incorporated |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Bus Switch |
| سری | - |
| مدار | 5 x 1:1 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Last Time Buy |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-FSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 32X384 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| مدارهای مستقل | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-BQSOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.33 | $1.30 | $1.28 |
حداقل: 1