TS5N118DBQR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | TS5N118DBQR |
| توضیحات: | IC MUX/DEMUX SINGLE 16SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Multiplexer/Demultiplexer |
| سری | - |
| مدار | 1 x 8:1 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TS5N118 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SSOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.26 | $1.23 | $1.21 |
حداقل: 1