DC-ME-01T-PS
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | DC-ME-01T-PS |
| توضیحات: | IC MODULE ARM7TDMI 55MHZ 8MB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 55MHz |
| سری | Digi Connect ME® |
| اندازه رم | 8MB |
| اندازه فلاش | 2MB |
| قسمت وضعیت | Active |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | RJ45 |
| هسته پردازنده | ARM7TDMI, NS7520 |
| اندازه/ابعاد | 1.45" x 0.75" (36.7mm x 19.1mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 453 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $55.00 | $53.90 | $52.82 |
حداقل: 1