20-101-1319
| سازندگان: | Digi International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | 20-101-1319 |
| توضیحات: | IC MOD RABBIT 6000 162.5MHZ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Digi International |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 162.5MHz |
| سری | MiniCore® |
| اندازه رم | 1.032MB |
| اندازه فلاش | 1MB |
| قسمت وضعیت | Active |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | Edge Connector - 52 |
| هسته پردازنده | Rabbit 6000 |
| اندازه/ابعاد | 1.2" x 2" (30mm x 51mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 4073 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $49.50 | $48.51 | $47.54 |
حداقل: 1