6803335243F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | 6803335243F |
| توضیحات: | 10MM HO/O PMI-24VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | LED |
| سری | 680 |
| فعلی | 30mA |
| رأی | DC |
| ولتاژ | 24V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | - |
| رنگ لامپ | Yellow |
| رنگ لنز | - |
| سبک لنز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | - |
| شفافیت لنز | - |
| سبک ختم | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | 1025mcd |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.37" (9.40mm) |
در انبار 24 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.61 | $6.48 | $6.35 |
حداقل: 1