NL67C2R
| سازندگان: | Bulgin |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Panel Indicators, Pilot Lights |
| برگه داده ها: | NL67C2R |
| توضیحات: | LAMP NEON PNL MNT 125V RED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bulgin |
| دسته بندی محصولات | Panel Indicators, Pilot Lights |
| نوع | Neon |
| سری | NL |
| فعلی | - |
| رأی | Vf (Typ), If (Max) |
| ولتاژ | 105V ~ 130V |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 16.00mm Dia |
| رنگ لامپ | Red |
| رنگ لنز | Red |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| زاویه دید | - |
| شفافیت لنز | Fresnel |
| سبک ختم | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| طول موج-اوج | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| شکل قطع جریان پنل | Round |
| امتیاز millicandela | - |
| ابعاد قطع جریان پنل | 0.50" (12.70mm) |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.94 | $5.82 | $5.70 |
حداقل: 1