5952101002F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5952101002F |
| توضیحات: | LED PRISM 2MM SQ RED 660NM SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red |
| سری | 595 |
| فعلی | 30mA |
| اندازه لنز | 5.00mm Dia |
| نوع لنز | Diffused |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Single |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| زاویه دید | - |
| رتبه ولتاژ | 1.7V |
| طول موج-اوج | 660nm |
| امتیاز millicandela | 25mcd |
در انبار 202 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.93 | $1.89 | $1.85 |
حداقل: 1