5952301002NF
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5952301002NF |
| توضیحات: | LED PRISM 2MM SQ GREEN 560NM SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green |
| سری | 595 |
| فعلی | 70mA |
| اندازه لنز | 5.00mm Dia |
| نوع لنز | - |
| سبک لنز | Round |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | Single |
| زاویه دید | - |
| رتبه ولتاژ | 2.1V |
| طول موج-اوج | 560nm |
| امتیاز millicandela | 19mcd |
در انبار 855 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.93 | $1.89 | $1.85 |
حداقل: 1