5690111300F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5690111300F |
| توضیحات: | LED 3MM BI-LEVEL CBI R,Y |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Red (x 1), Yellow (x 1) |
| سری | 569 |
| فعلی | 20mA |
| اندازه لنز | 3.00mm Dia |
| نوع لنز | Diffused, Tinted |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 2 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 2V Red, 2.1V Yellow |
| طول موج-اوج | 635nm, 585nm |
| امتیاز millicandela | 10mcd |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.96 | $0.94 | $0.92 |
حداقل: 1