5690112700F
| سازندگان: | Dialight |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| برگه داده ها: | 5690112700F |
| توضیحات: | LED CBI 3MM BI-LEVEL GRN,ORN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Dialight |
| دسته بندی محصولات | LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs |
| رنگ | Green (x 1), Orange (x 1) |
| سری | 569 |
| فعلی | 30mA Green, 25mA Orange |
| اندازه لنز | 12.80mm x 6.30mm |
| نوع لنز | Diffused, Tinted |
| بسته بندی | Bulk |
| سبک لنز | Rectangle with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیکربندی | 2 High |
| نوع نصب | Through Hole, Right Angle |
| زاویه دید | 60° |
| رتبه ولتاژ | 2.1V Green, 1.9V Orange |
| طول موج-اوج | 565nm, 600nm |
| امتیاز millicandela | 12.6mcd Green, 7.4mcd Orange |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.96 | $0.94 | $0.92 |
حداقل: 1