96620
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 96620 |
| توضیحات: | ROLL WF SERIES BLACK BLUE 156X48 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Black and Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | WF |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Floor Runner |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.156" (3.96mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |