66100
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66100 |
| توضیحات: | TABLE MAT RUBBER GRAY 40'X4' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Gray, Dark |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 40' (12.19m) |
| سری | Statfree T2™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Table, Workbench Runner |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |