82A4
| سازندگان: | SCS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 82A4 |
| توضیحات: | MAT FLOOR 3LAYER ESD BLUE 4'X50' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SCS |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 50' (15.24m) |
| سری | 8200 |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | - |
| نوع حصیر | Floor Runner |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.14" (3.56mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 3 |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,270.58 | $1,245.17 | $1,220.27 |
حداقل: 1