21317
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Cords, Straps |
| برگه داده ها: | 21317 |
| توضیحات: | WRSTSTRP MTL BL ADJ 6' CRD 4MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Cords, Straps |
| اندازه | One Size |
| نوع | Wrist Strap with Cord |
| رنگ | Blue |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| نوع بند ناف | Coiled |
| مقاومت | 1 MOhms |
| طول سیم | 5' (1.52m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته شدن تسمه | Expansion |
| مواد تسمه | Metal |
| ختم طناب | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| ختم بند | 4mm Snap Stud |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.81 | $17.45 | $17.10 |
حداقل: 1