95050
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Cords, Straps |
| برگه داده ها: | 95050 |
| توضیحات: | WRSTSTRP MTL ADJ XL BK 7MM SNP 6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Cords, Straps |
| اندازه | One Size |
| نوع | Wrist Strap with Cord |
| رنگ | Light Blue |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| نوع بند ناف | Coiled |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته شدن تسمه | Expansion |
| مواد تسمه | Stainless Steel |
| ختم طناب | 7mm Snap Socket, Banana Plug |
| ختم بند | 7mm Snap Stud |
| تعداد هادی | 1 |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.38 | $17.03 | $16.69 |
حداقل: 1