16005
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 16005 |
| توضیحات: | KIT BROWN VGRV W/GROUND 48X72 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Brown |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 6' (1.83m) |
| سری | Statfree F™ |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap Kit |
| نوع حصیر | Floor |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.13" (3.30mm) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 1 |