16214
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 16214 |
| توضیحات: | MAT TABLE ESD BLUE 24"X48" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 4' (1.22m) |
| سری | Statfree B™ |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap Kit |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تعداد لایه ها | 1 |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1