GFB0412EHS-F00
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | GFB0412EHS-F00 |
| توضیحات: | FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 15000 Front, 11200 Rear |
| نویز | 59.5 dB(A) |
| عرض | 56.00mm |
| سری | GFB |
| وزن | 0.176 lb (79.83 g) |
| جریان هوا | 27.3 CFM (0.764m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial (Dual) |
| ویژگی | Speed Sensor (Tach) |
| مصوبات | CE, CSA, UL, VDE |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 3 Wire Leads per Fan |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 15.00W |
| محدوده ولتاژ | 7 ~ 13.2VDC |
| فشار استاتیک | 1.630 in H2O (406.0 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 40mm L x 40mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.25A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 93 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1