AFB03512HA
| سازندگان: | Delta Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC Brushless Fans (BLDC) |
| برگه داده ها: | AFB03512HA |
| توضیحات: | FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Delta Electronics |
| دسته بندی محصولات | DC Brushless Fans (BLDC) |
| دور | 7000 RPM |
| نویز | 22.0 dB(A) |
| عرض | 10.00mm |
| سری | AFB |
| وزن | 0.022 lb (9.98 g) |
| جریان هوا | 5.5 CFM (0.154m³/min) |
| نوع فن | Tubeaxial |
| ویژگی | - |
| مصوبات | CE, CSA, UL, VDE |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | 2 Wire Leads |
| نوع بلبرینگ | Ball |
| قدرت (وات) | 1.08W |
| محدوده ولتاژ | 9.5 ~ 13.8VDC |
| فشار استاتیک | 0.106 in H2O (26.4 Pa) |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| طول عمر @ دما. | - |
| مواد تیغه | Plastic |
| مواد قاب | Plastic |
| اندازه/ابعاد | Square - 35mm L x 35mm H |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 0.090A |
| دمای عملیاتی | - |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1