MS20CW
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | MS20CW |
| توضیحات: | CABLE FLOAT SPDT 20A PVC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid |
| سری | MS |
| فعلی | 20A |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Cable Mount |
| رتبه ولتاژ | 110VDC, 250VAC |
| پیکربندی خروجی | SPDT |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 55°C |
| تغییر سطح در واقع | - |
| مواد مسکن & منشور | High Density Polyethylene (PEHD) |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $67.55 | $66.20 | $64.88 |
حداقل: 1