SSF25XPM12
| سازندگان: | Cynergy 3 |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Float, Level Sensors |
| برگه داده ها: | SSF25XPM12 |
| توضیحات: | FLOATSW M16 WITH M12 CONN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Cynergy 3 |
| دسته بندی محصولات | Float, Level Sensors |
| نوع | Liquid |
| سری | SSF25 |
| فعلی | 500mA |
| نوع خروجی | Switch (Single Float) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Male 1/2" (12.7mm) BSP |
| رتبه ولتاژ | 300VAC, 300VDC |
| پیکربندی خروجی | SPST-NC/NO |
| دمای عملیاتی | 120°C |
| تغییر سطح در واقع | - |
| مواد مسکن & منشور | 316 Stainless Steel |
| حداقل وزن مخصوص مایع | 0.8 |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $67.05 | $65.71 | $64.39 |
حداقل: 1