81999501
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pneumatics, Hydraulics |
| برگه داده ها: | 81999501 |
| توضیحات: | CONTROL VALVE 3/2 NC CHASSIS MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Pneumatics, Hydraulics |
| نوع | Control Valve, Momentary |
| سری | - |
| وزن | 0.639 lb (289.85 g) |
| ویژگی | - |
| تابع | 3/2 Normally Closed |
| مصوبات | - |
| نوع سیال | Air, Inert Gas |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | Pedal |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| زندگی مکانیکی | 10,000,000 Cycles |
| قطر روزنه | - |
| روش اتصال | Barbed Connection for Tubing 5/32" (4.00mm) Dia |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| فشار عملیاتی | 30 ~ 116PSI (2 ~ 8 bar) |
| دمای عملیاتی | -5°C ~ 50°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |