81502150
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pneumatics, Hydraulics |
| برگه داده ها: | 81502150 |
| توضیحات: | SWITCH NEG OUTPUT SUB-BASE MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Pneumatics, Hydraulics |
| نوع | Pressure Switch |
| سری | - |
| وزن | 0.35 lb (160 g) |
| ویژگی | - |
| تابع | Negative Output |
| مصوبات | - |
| نوع سیال | Air, Inert Gas |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | - |
| نوع نصب | Sub-Base Mount |
| زندگی مکانیکی | 3,000,000 Cycles |
| قطر روزنه | 0.098" (2.50mm) |
| روش اتصال | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| فشار عملیاتی | 1 ~ 36PSI (0.1 ~ 2.5 bar) |
| دمای عملیاتی | -5°C ~ 50°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |