81506540
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pneumatics, Hydraulics |
| برگه داده ها: | 81506540 |
| توضیحات: | TIMER FIXED OFFDELAY SUBBASE MNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Pneumatics, Hydraulics |
| نوع | Timer, Fixed |
| سری | - |
| وزن | 0.198 lb (89.81 g) |
| ویژگی | Delay Time 0.4sec |
| تابع | Off-Delay |
| مصوبات | - |
| نوع سیال | Air, Inert Gas |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع محرک | - |
| نوع نصب | Sub-Base Mount |
| زندگی مکانیکی | 10,000,000 Cycles |
| قطر روزنه | 0.106" (2.70mm) |
| روش اتصال | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| فشار عملیاتی | 30 ~ 116PSI (2 ~ 8 bar) |
| دمای عملیاتی | -5°C ~ 50°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |