89538201
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Pneumatics, Hydraulics |
| برگه داده ها: | 89538201 |
| توضیحات: | TOTALIZER PANEL MOUNT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Pneumatics, Hydraulics |
| نوع | Totalizer |
| سری | - |
| وزن | 0.3 lb (136.08 g) |
| ویژگی | Input Pressure 0.8 bar |
| تابع | - |
| مصوبات | - |
| نوع سیال | Air, Inert Gas |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع محرک | - |
| نوع نصب | Panel Mount |
| زندگی مکانیکی | - |
| قطر روزنه | - |
| روش اتصال | Push-In Connection for Tubing 5/32" (4.00mm) Dia |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| فشار عملیاتی | 30 ~ 116PSI (2 ~ 8 bar) |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | - |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,093.16 | $1,071.30 | $1,049.87 |
حداقل: 1