80280007
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motors - AC, DC |
| برگه داده ها: | 80280007 |
| توضیحات: | MOTOR DC 150W 12-32VDC TNI21 0-1 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Motors - AC, DC |
| دور | 3000 RPM |
| نوع | DC Motor |
| سری | DCmind, 80280, TNi21 |
| وزن | 3.1 lbs (1.4 kg) |
| ویژگی | Integrated Controller |
| تابع | Standard |
| مصوبات | CE |
| نوع موتور | Brushless (BLDC) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رمزگذار | - |
| قدرت دارای امتیاز | 170W |
| ولتاژ-دارای | 12 ~ 32VDC |
| شفت قطر | 0.315" (8.00mm) |
| اندازه/ابعاد | Square - 2.244" x 2.244" (57.00mm x 57.00mm) |
| سبک ختم | Cable with Connector |
| نسبت کاهش دنده | - |
| نصب فاصله سوراخ | - |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 70°C |
| طول شفت و بلبرینگ | 0.984" (25.00mm) |
| گشتاور دارای امتیاز (oz-in/mNm) | 69.4 / 490 |
| گشتاور-حداکثر لحظه ای (oz-in/mNm) | 141.6 / 1000 |
در انبار 41 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $537.26 | $526.51 | $515.98 |
حداقل: 1