8985A102
| سازندگان: | Crouzet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motors - AC, DC |
| برگه داده ها: | 8985A102 |
| توضیحات: | MOTOR DC 24V 3800RPM P42 RATIO 4 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Crouzet |
| دسته بندی محصولات | Motors - AC, DC |
| دور | 67 RPM |
| نوع | DC Motor |
| سری | DCmind, 8985A |
| وزن | - |
| ویژگی | Key, Noise Filter |
| تابع | Gearmotor |
| مصوبات | CE, UL |
| نوع موتور | Brushed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع رمزگذار | - |
| قدرت دارای امتیاز | 35W |
| ولتاژ-دارای | 24VDC |
| شفت قطر | 0.315" (8.00mm) |
| اندازه/ابعاد | - |
| سبک ختم | Wire Leads |
| نسبت کاهش دنده | 44.69 |
| نصب فاصله سوراخ | 1.260" (32.00mm), 1.417" (36.00mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| طول شفت و بلبرینگ | 1.095" (27.80mm) |
| گشتاور دارای امتیاز (oz-in/mNm) | 521.8 / 3685 |
| گشتاور-حداکثر لحظه ای (oz-in/mNm) | 1062 / 7500 |
در انبار 49 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $375.07 | $367.57 | $360.22 |
حداقل: 1