L138-FX-225-RC
| سازندگان: | Critical Link LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | L138-FX-225-RC |
| توضیحات: | IC MOD ARM926EJ-S 456MHZ 8KB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Critical Link LLC |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 456MHz |
| سری | MityDSP-L138 |
| اندازه رم | 8KB (Internal MPU), 256KB (Internal DSP), 128MB (External) |
| اندازه فلاش | 256MB (NAND), 8MB (NOR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| همکاری پردازنده | TMS320C674x (DSP) |
| نوع اتصال | SO-DIMM-200 |
| هسته پردازنده | ARM926EJ-S, OMAP-L138 |
| اندازه/ابعاد | 2.66" x 1.5" (67.6mm x 38.1mm) |
| نوع ماژول/تخته | MPU, DSP Core |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $211.44 | $207.21 | $203.07 |
حداقل: 1