MOD5282-100IR
| سازندگان: | NetBurner, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| برگه داده ها: | MOD5282-100IR |
| توضیحات: | IC MOD COLDFIRE 66MHZ 8.064MB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NetBurner, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontroller, Microprocessor, FPGA Modules |
| سرعت | 66MHz |
| سری | - |
| اندازه رم | 8.064MB |
| اندازه فلاش | 512KB |
| قسمت وضعیت | Active |
| همکاری پردازنده | - |
| نوع اتصال | RJ-45, 2x50 Header |
| هسته پردازنده | ColdFire 5282 |
| اندازه/ابعاد | 2.6" x 2" (66.04mm x 50.8mm) |
| نوع ماژول/تخته | MCU, Ethernet Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 1501 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $157.51 | $154.36 | $151.27 |
حداقل: 1