FR2282
| سازندگان: | Coto Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | FR2282 |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Coto Technology |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Glass Body |
| سری | FR2 |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| خازن | 0.3pF |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| اندازه بدن | 0.600" L x 0.090" W x 0.065" H (15.24mm x 2.29mm x 1.65mm) |
| زمان عمل | 0.5ms |
| زمان انتشار | 0.2ms |
| نوع نصب | Surface Mount |
| عمل محدوده | 10 ~ 30AT |
| قدرت دارای امتیاز | 10VA |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 1.5A (AC/DC) |
| طول--به طور کلی | 0.770" (19.56mm) |
| سبک ختم | Gull Wing |
| ارتفاع بالای صفحه | 0.080" (2.03mm) |
| تعویض جریان | 500mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 200V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 200V |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1