CM5S2025
| سازندگان: | Coto Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Magnetic, Reed Switches |
| برگه داده ها: | CM5S2025 |
| توضیحات: | SWITCH REED SPST-NO 250MA 175V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Coto Technology |
| دسته بندی محصولات | Magnetic, Reed Switches |
| نوع | Molded Body |
| سری | CM5S |
| مدار | SPST-NO |
| بسته بندی | Bulk |
| خازن | 0.3pF |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه بدن | 0.265" L x 0.115" W x 0.094" H (6.73mm x 2.92mm x 2.40mm) |
| زمان عمل | 0.4ms |
| زمان انتشار | 0.1ms |
| نوع نصب | Surface Mount |
| عمل محدوده | 20 ~ 25AT |
| قدرت دارای امتیاز | 5VA |
| محدوده انتشار | - |
| جریان-حمل | 500mA (AC/DC) |
| طول--به طور کلی | 1.360" (34.54mm) |
| سبک ختم | Axial, Flat |
| ارتفاع بالای صفحه | - |
| تعویض جریان | 250mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-سوئیچینگ AC | 175V |
| ولتاژ سوئیچینگ دی سی | 175V |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1