PD5004
| سازندگان: | Comus International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motion Sensors - Tilt Switches |
| برگه داده ها: | PD5004 |
| توضیحات: | TILT SWITCH WIDE ANGLE 2A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comus International |
| دسته بندی محصولات | Motion Sensors - Tilt Switches |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | SPST |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| عامل زاویه | 30° |
| جریان-خروجی | 2A |
| ولتاژ-تامین | 1V ~ 58V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $37.81 | $37.05 | $36.31 |
حداقل: 1