PD5000
| سازندگان: | Comus International |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Motion Sensors - Tilt Switches |
| برگه داده ها: | PD5000 |
| توضیحات: | TILT SWITCH 10 DEGREE 2.5A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Comus International |
| دسته بندی محصولات | Motion Sensors - Tilt Switches |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | SPST |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Free Hanging |
| بسته بندی/مورد | Cylinder, Wire Leads |
| عامل زاویه | 15° |
| جریان-خروجی | 2.5A |
| ولتاژ-تامین | 24V ~ 280V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |