24BX-2-11-3-R
| سازندگان: | Calmark/Birtcher |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | 24BX-2-11-3-R |
| توضیحات: | PCB GUIDE, LOCK, COPPER, 5.5" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Calmark/Birtcher |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | 24 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Beryllium Copper, Chassis Mount, 5.500" (139.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $26.96 | $26.42 | $25.89 |
حداقل: 1