24SX-3-12-3-R
| سازندگان: | Calmark/Birtcher |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| توضیحات: | PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 6" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | 24 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Steel, Chassis Mount, 5.500" (139.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards |