24SX-3-12-3-R
| سازندگان: | Calmark/Birtcher |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | 24SX-3-12-3-R |
| توضیحات: | PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 6" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Calmark/Birtcher |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | 24 |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Steel, Chassis Mount, 5.500" (139.70mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.95 | $25.43 | $24.92 |
حداقل: 1