SWI3-5-E-P5
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | SWI3-5-E-P5 |
| توضیحات: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Wall Mount (Class II) |
| سری | SWI3-E (3W) |
| مصوبات | CE, GS |
| بهره وری | Level VI, CoC Tier 2 |
| نوع ورودی | Fixed Blade |
| طول سیم | 59" (1.50m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | Positive Center |
| قدرت (وات) | 3W |
| کانکتور ورودی | CEE 7/16 |
| منطقه مورد استفاده | Europe |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| اندازه/ابعاد | 2.13" L x 1.16" W x 2.20" H (54.0mm x 29.5mm x 56.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 600mA |
| بدون مصرف برق بار | 75mW (Max) |
در انبار 1855 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.20 | $5.10 | $4.99 |
حداقل: 1