L6R06H-150
| سازندگان: | Tri-Mag, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| برگه داده ها: | L6R06H-150 |
| توضیحات: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tri-Mag, LLC |
| دسته بندی محصولات | AC DC Desktop, Wall Adapters |
| فرم | Wall Mount (Class II) |
| سری | Tri-Mag®, L6R06H (6W) |
| مصوبات | cUL, UL |
| بهره وری | Level VI |
| نوع ورودی | Fixed Blade |
| طول سیم | 59" (1.50m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| قطبش | - |
| قدرت (وات) | 6W |
| کانکتور ورودی | NEMA 1-15P |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| کانکتور خروجی | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. |
| اندازه/ابعاد | 1.54" L x 0.93" W x 1.65" H (39.2mm x 23.7mm x 42.0mm) |
| ولتاژ-خروجی | 15V |
| دمای عملیاتی | 10°C ~ 40°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 400mA |
| بدون مصرف برق بار | 100mW (Max) |
در انبار 483 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.11 | $5.01 | $4.91 |
حداقل: 1