CMS-40504N-L152
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | CMS-40504N-L152 |
| توضیحات: | SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 100DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | General Purpose |
| شکل | Round |
| سری | CMS |
| رأی | - |
| امپدانس | 4 Ohms |
| بسته بندی | Tray |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2.5W |
| ختم | Wire Leads |
| مکان درگاه | Top |
| قدرت دارای امتیاز | 2W |
| محدوده فرکانسی | 400Hz ~ 7kHz |
| مواد مخروطی | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| بهره وری-dBA | 100.00 |
| اندازه/ابعاد | 1.575" Dia (40.00mm) |
| نوع بهره وری | Sound Pressure Level (SPL) |
| مواد--مگنت | Nd-Fe-B |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| بهره وری-تست | 1W/100mm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.197" (5.00mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 500Hz |
در انبار 2000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.81 | $3.73 | $3.66 |
حداقل: 1