CDS-25148
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | CDS-25148 |
| توضیحات: | SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 94DB |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | General Purpose |
| شکل | Rectangular |
| سری | CDS |
| رأی | - |
| امپدانس | 8 Ohms |
| بسته بندی | Tray |
| فن آوری | Magnetic |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2W |
| ختم | Solder Pads |
| مکان درگاه | Top |
| قدرت دارای امتیاز | 1.5W |
| محدوده فرکانسی | 600Hz ~ 20kHz |
| مواد مخروطی | Cloth |
| بهره وری-dBA | 73.00 |
| اندازه/ابعاد | 0.984" L x 0.551" W (25.00mm x 14.00mm) |
| نوع بهره وری | Sound Pressure Level (SPL) |
| مواد--مگنت | Nd-Fe-B |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| بهره وری-تست | 1W/1M |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.177" (4.50mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 750Hz |
در انبار 5465 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.81 | $3.73 | $3.66 |
حداقل: 1